Komentarze


Autor. Adrianna Zakrzewska

Komentarz

Witam wszystkich tu zaglądających. Serdecznie polecam ten sklep, mają bardzo duży wybór gotowych aranżacji okien z których wybrałam sobie ładny komplet (firanka i lambrekin) do małego pokoju.
Natomiast do salonu, pani która tam pracuje zaproponowała mi że bezpłatnie może do mnie przyjechać projektantka, która na miejscu najlepiej dobierze jaką dekorację i jaką firanę wybrać. Więc się nie zastanawiając zgodziłam się.
Zgodnie z umową pani zadzwoniła do mnie umówiłyśmy się na pomiar i wybór materiałów (wybór duży).
Teraz tylko czekałam na uszycie.
Po ok tygodniu zadzwoniła do mnie pani ze sklepu że moje firany już są gotowe i na kiedy można by się umówić na powieszenie dekoracji (bezpłatnie).
Zgodnie z umową pani przyjechała, zawiesiła dekoracje i, i nie mogę wyjść w zachwytu :), zresztą jak wszyscy goście którzy mnie odwiedzili w Święta.
Przepraszam ale trochę się rozpisałam :).
Naprawdę polecam ten sklep, obsługa bardzo miła, wybór duży, a jeszcze bezpłatnie przyjechali wymierzyli,doradzili, powiesili, czego więcej chcieć.
Życzę państwu szczęśliwego Nowego Roku, i pomyślności w 2013 roku. Pozdrawiam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor. Ann Szewczyk

Komentarz

Faktycznie super sklep, zgadzam się z przedmówczynią, obsługa super a poszłam z polecenia koleżanki.
Panie przyjechały, pomierzyły, doradziły jakie tkaniny i kolory wybrać aby pasowały do wnętrza niestety ja się na tym nie znam więc zaufałam paniom.
Następnie zgodnie z umową pan Piotr (właściciel) przyjechał zamontował karnisze które też u nich zamówiłam żeby nie biegać po sklepach. No i przyszedł czas na montaż firan i zasłon.
Wyszło mega super więc zamówiłam również firany na piętro.
Dziękuję również paniom Iwonie i Damianie które były u mnie i mi doradziły.
Do zobaczenia następnym razem.
Ania z Gdyni
Piolo-dekoracje.
84-230 Rumia
ul. Abrahama 1
Rumia Janowo
ul. Pomorska 11A

tel. 510 036 475
tel. 501 392 643
biuro@piolo-dekoracje.pl

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj6
W tym miesiącu124
Wszystkich gości14001

Copyright 2012
Piolo-dekoracja okien